👈 فروشگاه فایل 👉

پروپوزال پایان نامه شناسایی و تحلیل رفتار مشتریان با داده کاوی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پروپوزال پایان نامه شناسایی و تحلیل رفتار مشتریان با داده کاوی

پروپوزال شناسایی و تحلیل رفتار مشتریان با داده کاوی با عنوان خوشه بندی فازی مشتریان و تحلیل رفتارآن ها با رویکرد داده کاوی پویا در مشتریان تلفن همراه سامسونگ می باشد می باشد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

53

حجم

78/650 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

پروپوزال شناسایی و تحلیل رفتار مشتریان با داده کاوی با عنوان خوشه بندی فازی مشتریان و تحلیل رفتارآن ها با رویکرد داده کاوی پویا در مشتریان تلفن همراه سامسونگ می باشد می باشد.  این پژوهش پس از تعریف مسئله و سوالات تحقیق و بررسی جامع ادبیات موضوع پیرامون داده کاوی و خوشه بندی و همچنین روش های داده کاوی پویا سعی دارد با ارائه طرح تحقیق مناسب و اجرای الگوریتم نوین خوشه بندی جامعه مشتریان گوشی تلفن همراه سامسونگ را طی دوره چهار ساله معین بخش بندی نماید.

در ادامه با بررسی مقایسه ای روش ایستا و پویا بهترین روش خوشه بندی تعیین خواهد شد. برنامه نویسی و اجرای الگوریتم در محیط نرم افزار MATLAB 2008a اجرا شده است.    در این فصل نوع پژوهش و روش جمع آوری داده ها و جامعه آماری و روش تحلیل داده ها به تفضیل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

جامعه مورد نظر این پژوهش کلیه افرادی هستند که طی چهار سال گذشته حداقل یک نوع از گوشی های تلفن همراه برند سامسونگ را از یکی از 155 نمایندگی فعال این شرکت در شهر تهران خریداری کرده اند.  اطلاعات مربوط به مشتریان و خرید انجام گرفته توسط آن ها در پایگاه داده این نمایندگی ها ذخیره و به عنوان داده های مورد نیاز پژوهش مورد استفاده قرار گرفته اند. در این پژوهش اطلاعات مربوط به خرید سایر محصولات این شرکت از پایگاه داده حذف شده و تنها اطلاعات 3000 نفر از مشتریان که تلفن همراه خریداری نموده اند مورد قبول واقع شده است.

فهرست مطالب

فصل اول: کلیات تحقیق1

1-1-    مقدمه3

1-2-    بیان مسئله4

1-3-    اهمیت و ضرورت تحقیق7

1-4-    هدف تحقیق7

1-5-    سوالات تحقیق8

1-6-    روش تحقیق8

1-7-    قلمرو تحقیق8

1-7-1-قلمرو موضوعی8

1-7-2-قلمرو مکانی9

1-7-3-قلمرو زمانی9

1-8-    تعریف واژه ها و اصلاحات9

1-8-1-داده کاوی9

1-8-2-خوشه بندی9

1-8-3-داده کاوی پویا9

1-8-4-منطق فازی10

روش تحقیق57

3-1-مقدمه59

3-2-نوع پژوهش59

3-3-روش گردآوری داده ها60

3-4-جامعه ونمونه آماری61

3-5-روش تجزیه و تحلیل داده ها63

منابع 

👇محصولات تصادفی👇

علائم مختلف اضطراب و طبقه بندی اختلالات اضطرابی مبانی نظری و پیشینه تحقیق اضطراب 42 صفحه خلاصه کامل تصمیم گیری در مسائل مالی دکتر وکیلی فرد جزوه اصول طراحی در اقلیم های خشک بررسی نقش خانواده در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان دیر آموز