👈 فروشگاه فایل 👉

فصل سوم پایان نامه مدیریت دانش و فرهنگ سازمانی

ارتباط با ما

... دانلود ...

فصل سوم پایان نامه مدیریت دانش و فرهنگ سازمانی

فصل سوم پایان نامه مدیریت دانش و فرهنگ سازمانی با موضوع بررسي رابطه فرهنگ سازماني و پیاده سازی نظام مدیریت ‌دانش در ستاد نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نداجا) می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

24

حجم

204/715 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

فصل سوم پایان نامه مدیریت دانش و فرهنگ سازمانی با موضوع بررسي رابطه فرهنگ سازماني و پیاده سازی نظام مدیریت ‌دانش در ستاد نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نداجا) می باشد. مهمترين نقشي كه مي‌توان به مديريت دانش نسبت داد اين است كه آن را به عنوان يك متدولوژي تغيير در نظر بگيرند. مديريت دانش از يك طرف با جذب دانش‌هاي جديد به درون سيستم و از طرف ديگر با اداره موثر آن دانش‌ها مي‌تواند مهمترين عامل تغيير يك سازمان باشد.

دانش به‌واسطه نزديكي به تصميم و اقدامات سازماني به مراتب بيش از داده‌ها و اطلاعات مي‌تواند باعث بهبود عملكرد شده و در نتيجه كيفيت خدمات سازمان‌ها را به‌طور عام و سازمان‌هاي دولتي را به‌طور خاص بهبود ببخشد (Hales & Kalucy; 2002; 2). در اين فصل به قسمت بسيار مهم و اساسي ار فرآيند تحقيق يعني روش‌هاي مورد استفاده در تحقيق جهت بررسي جامعه آماري و تعيين روش‌هاي نمونه‌گيري و حجم نمونه، روش‌ها و ابزار گردآوري داده و اطلاعات و تعيين روايي و پايايي ابزارگردآوري اطلاعاتي خواهيم پرداخت.

فهرست  

فصل سوم

روش اجراي تحقيق

3-1 مقدمه  93

3-2 فرآيند اجراي تحقيق  93

3-3 روش تحقيق  94

3-4 جامعه آماري  94

3-5 نمونه آماري و روش نمونه‌گيري  95

3-6 روش گرداوري اطلاعات و تدوين پرسش‌نامه  95

3-7 روايي و پايايي  96

3-7-1 اعتبار (روايي) ابزار  97

3-7-2 قابليت اعتماد (پايايي) ابزار  97 

3-8 روش تجزيه و تحليل داده‌ها  98

منابع  

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت کاربرد استراتژیک سيستم هاي اطلاعاتي سازمانی امکان سنجی استقرار نظام مدیریت دانش در دانشگاه آزاد اسلامی پاور پوینت و ارائه کامل تقویت کننده های عملیاتی (Op-amp) پاورپوینت حوادث ناشی از کار و راههای پیشگیری از آن پاورپوینت سازمان تجارت جهانی چیست