👈 فروشگاه فایل 👉

پرسشنامه اختلالات رفتاری راتر دانش آموزان و نوجوانان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پرسشنامه اختلالات رفتاری راتر دانش آموزان و نوجوانان

دانلود پرسشنامه اختلالات رفتاری راتر دانش آموزان و نوجوانان با نحوه نمره گذاری و روایی و پایایی

مشخصات فایل

تعداد صفحات

4

حجم

13/169 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

docx

توضیحات کامل

تفسیر پرسشنامه اختلال رفتاری راتر

پرسشنامه اختلالات رفتاری راتر: این پرسشنامه که توسط مهریار مورد تجدید نظر قرار گرفته است مرکب از 30 سوال است که 24 سوال آن مستقیما از پرسشنامه راتر استخراج شده و با توجه به فرهنگ ایرانی 6 سوال به آن افزوده شده است.

شیوه نمره گذاری پرسشنامه اختلالات رفتاری راتر

 هریک از مواد آزمون در یک مقیاس سه درجه ای ( 0، 1، 2) نمره گذاری می‌شود. این آزمون 5 بعد عمده را در بر می‌گیرد که عبارتند از بیش‌فعالی / پرخاشگری، اضطراب / افسردگی، رفتار ضد اجتماعی / اختلال سلوک، رفتارهای ناسازگارانه و اختلال کمبود توجه.

روایی و پایایی پرسشنامه اختلالات رفتاری راتر

 این ابزار از روایی و پایایی بالایی برخوردار است. راتر در آزمایشی که بر روی 91 کودک انجام داد و در آن از پرسشنامه روان‌پزشکی به همراه پرسشنامه اختلالات رفتاری استفاده نمود درصد توافق بالای 75/0 را گزارش نمود. یوسفی پرسشنامه را به همراه آزمون بندر گشتالت روی 50 نفر آزمودنی در شهر شیراز اجرا نمود و همبستگی بالای 96/0 را به دست آورد.

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق بازاریابی هوشمند 31 صفحه پرسشنامه تفکر قطعی نگر یونسی و میرافضل با روایی و پایایی معتبر کتاب سرانه کاربری های شهری دکتر سید محسن حبیبی - مهندس صدیقه مسائلی زیبایی شناسی و بررسی تزیینات معماری بناهای ایران پاورپوینت تحلیل کتابخانه عمومی دس موینس ایالت لووا آمریکا