👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت اقتصاد خرد چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت اقتصاد خرد چیست

پاورپوینت اقتصاد خرد چیست شامل 29 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

29

حجم

260/592 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت اقتصاد خرد چیست

پاورپوینت اقتصاد خرد چیست شامل 29 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

به طور سنتی علم اقتصاد به دو شاخه اصلی اقتصاد خرد و اقتصاد کلان دسته بندی می شود. اولین بار پرفسور "رنگار فریش" در سال ۱۹۲۰م آنرا به دو قسمت خرد و کلان تقسیم کرد. خرد از کلمه «micro» گرفته شده و به معنی کوچک است. اما در اصطلاح به معنی « مطالعه چگونگی تصمیم گیری خانوارها و بنگاهها و نحوه تعامل آنها در بازارها است». مطالعه یک واحد اقتصادی مثل یک بنگاه، یک خانوار، یک کالای خاص، ویا یک بازار در حوزه اقتصاد خرد می باشد. مانند مطالعه نحوه تعیین قیمت برنج در بازار عرضه و تقاضای برنج.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

موضوع اقتصاد خرد

هدف اقتصاد خرد

سوالات اساسی اقتصاد خرد

اقتصاد خرد و رکود 1929

پایان

عنوان : اقتصاد خرد چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 264 کیلوبایت

تعداد صفحات : 29

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

دانلود پروتکل درمانی و پکیج آموزشی ابراز وجود پاورپوینت موقعیت یابی استراتژیک بنگاه های اقتصادی فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری هوش اجتماعی 64 صفحه پرسشنامه تاثیر سطوح کیفیت ادراک شده گزارش کارآموزی برق نارمک