👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت حقوق ثبت اسناد و املاک در قانون

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت حقوق ثبت اسناد و املاک در قانون

پاورپوینت حقوق ثبت اسناد و املاک در قانون شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

42

حجم

365/377 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت حقوق ثبت اسناد و املاک در قانون

پاورپوینت حقوق ثبت اسناد و املاک در قانون شامل 42 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

آگاهی و اطلاع نسبت به قوانین، یکی از وظایف اصلی و اساسی هر فرد است. قوانین و مقررات ثبتی یکی از قوانین مهم و درعین‌حال پیچیده‌ حقوقی هستند که تسلط به آن ضروری و مستلزم کسب تجربه‌ علمی است؛

به عبارت دیگر به صِرف مطالعه‌ این قوانین و مقررات نمی‌توان ادعای تجربه‌ی قوانین ثبتی را کرد، گاه در عمل به مقررات مذکور، مسائل و مواردی اتفاق می‌افتد که در هیچ‌یک از قوانین پیش‌بینی نگردیده بود و به همین دلیل در زمان‌های گذشته رویه‌های مختلفی در ادارات ثبت، در اجرای موضوعی واحد وجود داشت که به‌تدریج با اصلاح آیین‌نامه‌ها و صدور دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌های مختلف سعی در حل این مشکلات و یکنواخت کردن رویه‌ها در موضوعات واحد شد.

 به نظر می‌رسد که سازمان ثبت یکی از سازمان‌های نادری باشد که دارای مجموعه‌ای از بخشنامه‌های ثبتی است که توسط خود سازمان و در سال‌های اخیر توسط افرادی جمع‌آوری و تدوین شده است، لذا در این مبحث سعی شده است تا در بررسی و شرح مراحل مختلف عملیات مربوط به حقوق ثبت، علاوه‌بر توضیح مواد قانون و آیین‌نامه، تاحدودی به موضوع بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های مربوطه اشاره نماییم.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تعریف حقوق ثبت از منظر ترمینولوژی حقوق

مبنای ثبت

تعریف حقوق ثبت

شاخه‌های حقوق ثبت

ثبت اسناد

ثبت املاک

اهداف ثبت املاک و اسناد

منابع حقوق ثبت

تشکیلات ادارای ثبت

پایان

عنوان : حقوق ثبت اسناد و املاک در قانون

فرمت : پاورپوینت

حجم : 368 کیلوبایت

تعداد صفحات : 42

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

چارچوب نظری و پیشینه پژوهش مشکلات رفتاری نوجوانان پروپوزال شبیه سازی فشار پیزومتریک در بدنه سد با شبکه ANN پاورپوینت تحلیل مطب دندانپزشکی آرمان دانلود پاورپوینت فولادهای پر آلیاژ پاورپوینت پوشش‌های کف ، پله‌ها