👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت حق انتفاع چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت حق انتفاع چیست

پاورپوینت حق انتفاع چیست شامل 31 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

31

حجم

594/251 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت حق انتفاع چیست

پاورپوینت حق انتفاع چیست شامل 31 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق ، علوم سیاسی ، بازرگانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

گاهی پیش می آید که شخصی صاحب مال قصد دارد تا استفاده کردن از مال خود را به فرد دیگری انتقال دهد و مالکیت خود را همچنان حفظ کند. در چنین شرایطی آشنایی با حق انتفاع پیش می آید. انتفاع در لغت به معنای نفع گرفتن و سود بردن است. در واقع شخصی که صاحب حق انتفاع شده و این حق به او منتقل میشود از ملک یا هر چیز مشابهی که به او واگذار کرد، بدون داشتن حق مالکیت نفع می برد. این حق در صورتی قابل انتقال به شخص است که عقد و قرارداد نوشته شود. شرایط حق انتفاع به شرح ذیل است .

1- مورد حق انتفاع مالی باشد که استفاده کردن از آن موجب از بین رفتن خود مال و عین آن نشود.

۲. شخصی که دارای حق انتفاع است در هنگام عقد قرارداد حضور داشته باشد.

۳. در حق انتفاع قبض و تسلط منتفع بر مال ، شرط صحت عقد می باشد.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

اقسام حق انتفاع

  شرایط حق انتفاع

ماهیت حقوقی حق انتفاع چیست؟

تفاوت مالکیت منافع و حق انتفاع

حق انتفاع چگونه پایان می‌یابد؟

پایان

عنوان : حق انتفاع چیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 596 کیلوبایت

تعداد صفحات : 31

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

جزوه حقوق تجارت 4 پروپوزال رابطه توسعه منابع انسانی و چابکی سازمانی مبانی نظری ساماندهی سکونتگاه های غیررسمی با مدل یکپارچه سازی اراضی کارآموزی حسابداری در شركت نفت تحقیق در مورد بسکتبال