👈 فروشگاه فایل 👉

بررسی رابطه بین ویژگی های جمعیت شناختی کارکنان اداری شهرداری تبریز با سطح ارائه خدمات آنها

ارتباط با ما

... دانلود ...

بررسی رابطه بین ویژگی های جمعیت شناختی کارکنان اداری شهرداری تبریز با سطح ارائه خدمات آنها

عنوان پروپوزال: بررسی رابطه بین ویژگی های جمعیت شناختی کارکنان اداری شهرداری تبریز با سطح ارائه خدمات آنها

مشخصات فایل

تعداد صفحات

14

حجم

239/21 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

doc

توضیحات کامل

عنوان پروپوزال: بررسی رابطه بین ویژگی های جمعیت شناختی کارکنان اداری شهرداری تبریز با سطح ارائه خدمات آنها

فرمت فایل: word

تعداد صفحات: 14

محیط کار انسان به مثابه منزل دوم انسان ها می باشد و چه بســــا کسانی عمده ساعات شبانه روز خود را در محیط کارشــان به سر می برند. بنابراین بدیهی است که محیط کار نیز بایستی همچون خانه برآورنده حداقلی نیازهای روحی و روانی افراد باشد تا آنها ضمن کسب درآمـــد و ارتقای سطح دانش و مهارت حرفه ای خود به خدمتی صادقانه و موثر بپردازند. تحولات بنيادين در عرصه تجارت و اقتصاد در دهه هاي اخير چنان پرشتاب بوده است كه مديريت كسب و كار را پيچيده تر از قبل كرده است (آرمسترانگ[1]، 2001).

در ادبيات اقتصادي ، عوامل توليد به سرمايه ، زمين و نيروي كار تقسيم شده است. درعوامل مذكور نقش نيروي كار در تمام عرصه هاي فعاليت از سطوح مديران تا كاركنان ورده عملياتي ، بسي مهمتر از عوامل ديگر است . در سازمانها بويژه شركتها وبنگاههاي اقتصادي ، مهمترين مولفه ، در فرآيند كار وفعاليت انسانها هستند كه تصميمات را اتخاذ مي كنند سپس آن را به اجرا درمي آورند و برپايه آن تداوم فعاليت آينده را پيش بيني مي كنند. تامين اهداف شركتها به ميزان مطلوب ، مستلزم استفاده صحيح از قابليتها و توانائيهاي نيروي انساني و همچنين فراهم آوردن امكانات براي پرورش استعدادهاي آنهاست . آنچه كه مديريت شركتها را در انجام اين مقصود ياري مي دهد، استفاده از روشهاو ابزارهاي متنوع است . (ساعدی، 1380).

[1]- Armstrang

فهرست مطالب

بیان مساله (تشریح ابعاد;حدود مساله;معرفی دقیق مساله;بیان جنبه های مجهول و مبهم و متغیر های مربوط به پرسشهای تحقیق;منظور تحقیق )

سوابق مربوط (بیان مختصر سابقه تحقیقات انجام شده درباره موضوع و نتایج بدست آمده در داخل و خارج از کشور و نظرهای علمی موجود درباره موضوع تحقیق )

فرضیه ها ( هر فرضیه به صورت یک جمله خبری نوشته شود. )

اهداف تحقیق (شامل اهداف علمی ، کاربردی ، و ضرورت های خاص انجام تحقیق )

در صورت داشتن هدف کاربردی بیان نام بهره وران (اعم از موسسات آموزشی و اجرایی و غیره )

جنبه نو آوری و جدید بودن تحقیق در چیست ؟ ( این قسمت توسط استاد راهنما تکمیل شود )

روش کار

الف. نوع روش تحقیق

ب. روش گرد آوری اطلاعات (میدانی ، کتابخانه ای و غیره )

پ. ابزار گرد آوری اطلاعات (پرسشنامه ، مصاحبه ، مشاهده ، آزمون ، سنجش ، جدول ، نمونه برداری ، تجهیزات آزمایشگاهی و بانک های اطلاعاتی و شبکه های کامپیوتری و ماهواره ای و غیره )

ت. روش تجزیه و تحلیل اطلاعات

فهرست منابع و مآخذ (فارسی و غیر فارسی ) مورد استفاده

👇محصولات تصادفی👇

ادبیات نظری و پیشینه تجربی توانمندسازی کارکنان مبانی فقهی مسئولیت پزشکان جزوه دست نویس طول ترم درس روش تحقیق در عملیات یادگیری سازمانی و مهارتهای یادگیری در سازمان و موانع یادگیری در آن بررسی معماری مدرسه عالی شهید مطهری