👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بهسازی و نوسازی شهر بیرمنگهام انگلستان

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بهسازی و نوسازی شهر بیرمنگهام انگلستان

دانلود فایل پاورپوینت بهسازی و نوسازی شهر بیرمنگهام انگلستان ، در حجم 19 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

19

حجم

3434/976 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت بهسازی و نوسازی شهر بیرمنگهام انگلستان ، در حجم 19 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

۱٬۰۹۲٬۳۳۰ نفر (آمار سال) ۳٬۷۹۷٫۳ کیلومتر مربع بیرمنگام یا بیرمینگهام (به انگلیسی: Birmingham) شهری واقع در شهرستان متروپلین در ناحیه میدلند غربی انگلستان و بعد از لندن، پرجمعیت‌ترین شهر بریتانیای کبیر با جمعیت ۱٬۰۹۲٬۳۳۰ نفر (سرشماری ۲۰۱۳) است.

طبق سرشماری سال ۲۰۰۱ با احتساب حومه جمعیت آن به ۲٬۲۸۴٬۰۹۳ نفر می‌رسد. بیرمنگام از شهرهای عمده بریتانیا با جمعیت قابل توجه مهاجران است و جامعه بزرگی از مسلمانان بریتانیایی در این شهر سکونت دارند.

شهر بیرمنگهام یکی از شهرهای صنعتی انگلستان است که دچار تغییرات ساختاری شدیدی شده بود. مرکز این شهر را برای دسترسی خودروها کاملاً زیر و رو کرده و شبکه حمل و نقل تو در تو و وسیعی ایجاد کرده بودند که یکی از نقاط آن به تقاطع اسپاگتی معروف شده بود. در تغییرات جدید، که در دهه 1990 روی داد، بخش عمده ای از این شبکه را پیاده کردند و با خیابانهای معمولی و دسترسی های پیاده جایگزین ساختند. فضاهای عمومی را بهبود دادند و آبراه هایی را که به مرکز شهر می آمدند احیاء کردند.

و...

فهرست مطالب:

شهر بیرمنگام انگلستان

تاریخچه

موقعیت شهر بیرمنگام در کشور انگلستان

بهسازی و نوسازی شهرهای فراصنعتی: بیرمنگهام

منابع

این فایل با فرمت پاورپوینت در 19 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری(26 اسلاید)

👇محصولات تصادفی👇

ترجمه تعدادی از داستانهای کتاب Oral Reproduction Of Stories 1 پاورپوینت انواع استراتژی (فصل دوم کتاب مدیریت و برنامه ریزی استراتژیک در عمل تألیف سرمد سعیدی) روشها و راه حلهای جدید سرمایه گذاری و بهره وری وقف و موقوفات با نگاهی به موانع پیش رو پاورپوینت بررسی معماری ساختمان آزمایشگاهی – اداری با نمای شیشه ای پاورپوینت مصالح و محیط زیست