👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت ساختار حقوقی سازمان تجارت جهانی و ارکان تشکیل دهنده آن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت ساختار حقوقی سازمان تجارت جهانی و ارکان تشکیل دهنده آن

دانلود پاورپوینت با موضوع ساختار حقوقی سازمان تجارت جهانی و ارکان تشکیل دهنده آن، در قالب pptx و در 29 اسلاید، قابل ویرایش، شامل اساسنامه سازمان تجارت جهانی، شاكله اصلي و ساختار موافقتنامههاي سازمان جهاني تجارت، ساختار تشکیلاتی سازمان جهانی تجارت، کنفرانس وزرا

مشخصات فایل

تعداد صفحات

29

حجم

719/449 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت با موضوع ساختار حقوقی سازمان تجارت جهانی و ارکان تشکیل دهنده آن، در قالب pptx و در 29 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

اساسنامه سازمان تجارت جهانی

شاكله اصلي و ساختار موافقت‌نامه‌هاي سازمان جهاني تجارت

ساختار تشکیلاتی سازمان جهانی تجارت

کنفرانس وزرا

رکن حل اختلاف

رکن بررسی خط مشی تجاری

شوراها

شورای تجارت کالا

شورای تجارت خدمات

شورای جنبه‌های مرتبط با تجارت حقوق مالکیت فکری

کمیته‌ها و سایر بدنه‌های مهم

دبيرخانه

قسمتی از متن:

کنفرانس وزیران شامل کلیه نمایندگان عضو سازمان تجارت جهانی بوده وبالاترین ارگان تصمیم گیرنده درسازمان ،درواقع قوه مقننه آن می باشد. جلسات کنفرانس هر دو سال یکبار برای بررسی واتخاذ تصمیم در امور مربوط به سازمان تشکیل می شود ممکن است درفاصله این مدت جلسه دیگری برگزار گردد.

                                                                                                                                                                                          

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " ساختار حقوقی سازمان تجارت جهانی و ارکان تشکیل دهنده آن "  می باشد که در حجم 29 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته حقوق به عنوان ارائه کلاسی ( سمینار و کنفرانس کلاسی) مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

👇محصولات تصادفی👇

نمونه فصل سوم پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی سلامت روانی در دانش آموزان Materials and Methods in ELT By Jo McDonough مبانی نظری و پیشینه تحقیق ابعاد ارزش ویژه برند 57 صفحه اصول و کاربرد مدل سازی ژئوشیمیایی و بررسی فرآیند آن پاورپوینت تحلیل طراحی بیمارستان کودکان شیکاگو