👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت دبیرستان هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت دبیرستان هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس

دانلود فایل پاورپوینت بررسی و تحلیل دبیرستان هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس ، در حجم 34 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

34

حجم

2526/100 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی و تحلیل دبیرستان هنرهای بصری و نمایشی لس آنجلس ، در حجم 34 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

معرفی معمار:

کوپ هیمل بلاو (Coop Himmelblau) عنوان دفتری است که در سال 1968 توسط سه معمار اتریشی تاسیس گردید. این دفتر که به سرعت به مهمترین دفتر معماری اتریش و یکی از تاثیر گذارترین دفاتر معماری اروپا تبدیل گردید، در سال 1988 به همراه معمارانی همچون زاها حدید، پیتر آیزنمن و فرانک گری در نمایشگاه معروف به "معماران دیکانستراکتویست" در موزه هنرهای معاصر نیویورک شرکت نموده و این سبک جدید را رسمیت بخشید.

معرفی بنا:

شکل سایت مجموعه مستطیل بوده و زمین آن دارای توپوگرافی نسبتا زیادی است، به نحوی که علاوه بر اختلاف سطوح در داخل سایت، ورودی این مجموعه نیز به کمک ردیفی از پله هایی عریض تعریف و از سطح خیابان جدا می شود.

علاوه بر چهار ساختمان مستقل که به محل برگزاری کلاس های هر یک از چهار گرایش اصلی اختصاص یافته اند، سه ساختمان دیگر نیز فضاهایی نظیر کافه تریا، کتابخانه و آمفی تئاتری به گنجایش هزار نفر را در خود جای داده اند.

و...

فهرست مطالب:

معرفی معمار

معرفی دبیرستان

بررسی ایده و فضاهای دبیرستان

سایت و مقاطع دبیرستان

گالری تصاویر و نقشه ها

معماری طرح

ورودی مجموعه

پلان طبقات و ریزفضاها

این فایل با فرمت پاورپوینت در 34 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت استانداردهای فیزیکی مدرسه ابتدایی(26 اسلاید)

👇محصولات تصادفی👇

پرسشنامه احقاق حق جنسی هالبرت با نمره گذاری، روایی و پایایی ارزیابی عملکرد و رتبه بندی بانک شهر با رویکرد BSC پروپوزال و طرح تفصیلی پایان نامه سنجش تاثیر عوامل موثر در ارزش ویژه برند سبز محصولات الکترونیکی در میان مصرف کنندگان تحقیق جامع و کامل مروري بر عملكرد بخش فرهنگ در برنامه چهارم توسعه (ميراث فرهنگي و گردشگري) پاورپوینت مصادیق جرایم رایانه ای ، مواد قانونی و مراجع رسیدگی به آن