👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی، ورزشی و اجتماعی سالبورئا اسپانیا

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی، ورزشی و اجتماعی سالبورئا اسپانیا

در این فایل مرکز فرهنگی، ورزشی و اجتماعی سالبورئا واقع در اسپانیا مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت دارای 14 اسلایدمی باشد و برای رشته معماری مناسب است. .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

14

حجم

1438/1012 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی، ورزشی و اجتماعی سالبورئا اسپانیا

در این فایل مرکز فرهنگی، ورزشی و اجتماعی سالبورئا واقع در اسپانیا مورد تحلیل قرار گرفته است. این فایل در قالب پاورپوینت دارای 14 اسلایدمی باشد و برای رشته معماری مناسب است.

این مرکز خدمات اجتماعی در محله سالبورئای واقع است این مجموعه مرکب از کاربری های ورزشی ، فرهنگی و اداری است .در این پروژه مردم را برای انجام فعالیت های گوناگون اجتماعی، فرهنگی، تفریحی و ورزشی در مرکز اجتماعی گرد هم می آورد......

طبقه همکف بیان ایده گسترش فضاها، را مدیون نمای شیشه ای خود است زیرا از طریق این نمای شیشه ای می توانید آنچه که در داخل بنا در حال اتفاق است را از طریق سراسر خیابان ببینید و فضای شهری و فضای داخل مرکز فرهنگی را تلفیق می کنند که باعث تقویت شخصیت عمومی ساختمان می گردد در مقابل طبقه اول..

فهرست مطالب

این فایل شامل بخش های زیر است :

معمار اثر

موقعیت بنا

مساحت

سال ساخت

تحلیل پلان

ویژگی های معماری

پلان طبقات

و...

👇محصولات تصادفی👇

ادبیات نظری و پیشینه تجربی سازگاری شغلی پاورپوینت امنیت ارتباط از راه دور دلایل برون سپاری فعالیت ها و بررسی اثربخشی آنها در سازمان پاورپوینت سازمان بین المللی ایزو پاورپوینت آشنایی با باغ سازی ایرانی