👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه آیزاک نیوتن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه آیزاک نیوتن

پاورپوینت زندگینامه آیزاک نیوتن شامل 22 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

22

حجم

4114/184 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه آیزاک نیوتن

پاورپوینت زندگینامه آیزاک نیوتن شامل 22 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی ، فیزیک و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

تولد و دوران کودکی

«آيزاك نیوتن» در روز 25 دسامبر 1642، یعنی سال مرگ گالیله متولد شد. خانواده‌ اش از طبقه متوسط بودند و در مجاورت دریا در قریه «وولستورپ» زندگي مي كردند. نیوتن قبل از موعد متولد شد و چنان ضعیف بود که مادرش اميدي به زنده ماندن او نداشت. پدر وی که کشاورزی مرفه بود سه ماه پیش از تولد او از دنیا رفته بود. وي مردی ضعیف، با رفتار غیرعادی، زودرنج و عصبی مزاج بود. مادرش هانا آیسکاف زنی مقتصد، خانه داری صاحب کفایت و صنعتگری با لیاقت بود.

آیزاک دوره کودکی شاد و خوبي نداشت. زيرا سه ساله بود که مادرش با کشیشی مرفه كه دو برابر وي سن داشت، ازدواج کرد و آیزاک را تحت سرپرستی مادربزرگش قرار داد. جدایی از مادر تاثير نابهنجاري بر شخصیت او گذاشت و نوع رفتارهاي بعدي وی نسبت به زنان را نیز شکل داد. نیوتن هیچگاه ازدواج نکرد، اما یکبار (شاید هم دو بار) نامزد کرد. به نظر می‌آيد که تمرکز او تنها روی کارش بوده است. نُه سالی که نیوتن در وولستورپ جدا از مادر زندگي كرد، برای وی سالهای دردناکی بود. داستانهایی بر سر زبان است که نیوتن جوان از قبه کلیسا بالا می رفت تا نورث ویتام، ده مجاور را که مادرش در آن زندگی می‌کرد، از دور ببیند. آموزش ابتدایی رسمی نیوتن در دو مدرسه کوچک دهکده‌های اسکلینگتن و راچفورد صورت گرفت که هر دو برای رفت و آمد روزانه به خانه او نزدیک بودند.نیوتن در ده سالگی شاهد مرگ ناپدری‌اش بود. با مرگ ناپدری نیوتن مادرش پیش او بازگشت.

 و ...

فهرست مطالب

تولد و دوران کودکی

کشف استعداد

کشفیات نیوتن

دوران میان سالی و بیماری نیوتن

نیوتن از نگاه خودش

وداع با دنیا

پایان

عنوان :  زندگینامه آیزاک نیوتن

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 22

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

رذالتهای فرقه بهائیت چشم انداز تعاملات چین و روسیه در یک نگاه پاورپوینت تحلیل شیشه های الکتروکرمیت پاورپوینت تحلیل خانه ی مسکونی از هیسانوری بان در ژاپن پاورپوینت محجورین چه کسانی هستند