👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تفاوت مهریه عندالمطالبه و مهریه عندالاستطاعه

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تفاوت مهریه عندالمطالبه و مهریه عندالاستطاعه

پاورپوینت تفاوت مهریه عندالمطالبه و مهریه عندالاستطاعه شامل 17 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

17

حجم

4077/776 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت تفاوت مهریه عندالمطالبه و مهریه عندالاستطاعه

پاورپوینت تفاوت مهریه عندالمطالبه و مهریه عندالاستطاعه شامل 17 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

در توضیح مهریه عندالمطالبه باید اینگونه گفت که به محض عقد، زن مالک مهر می‌شود و هر زمان که بخواهد، می‌تواند مهریه‌ خود را مطالبه کند. مهریه عندالمطالبه در هر حال باید پرداخت شود. این در حالی است که در مهریه عندالاستطاعه، زمان پرداخت مهریه، زمانی است که زوج، توانایی و استطاعت پرداخت را داشته باشد، بنابراین پرداخت آن منوط به استطاعت و توانایی زوج است.

یکی از سنن بسیار کهن در روابط خانوادگی بشری این بوده که فرد هنگام ازدواج برای زن، «مهر» در نظر می‌گرفته و بخشی از ثروت خود را به زن خویش می‌پرداخته است، اما با آوردن اسلام، مرد هنگام ازدواج «پیشکش» ندارد. در قرآن کریم درباره‌ی مهر زن که به خود وی تعلق می‌گیرد نه به دیگری، آیات زیادی آمده است. مهر نتیجه‌ی تدبیر ماهرانه‌ای است که در متن خلقت و آفرینش برای تعدیل روابط زن و مرد پیوند آنها به یکدیگر به کار رفته است. در ادامه توضیحاتی راجع به مهریه و مسائل مربوط به آن آورده شده است:

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

مهریه چیست؟

آیا حداقل و حداکثری برای مهریه وجود دارد

فرق مهریه عندالمطالبه و عندالاستطاعه چیست؟

راههای اجرایی مطالبه‌ی مهریه چیست؟

مواردی که به زوجه مهریه تعلق نمی‌گیرد، کدام است؟

دلائل عمده‌ی طلاق

پایان

عنوان : تفاوت مهریه عندالمطالبه و مهریه عندالاستطاعه

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 17

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه افسردگی و اضطراب دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق در مورد هویت سازمانی 34 صفحه تحلیل فیلتر موجبری پنجره ای در صفحه H با روش تطبیق مد بررسی رابطه بین عزت نفس و منبع کنترل دانشجویان پسر و دختر دانشگاه پیام نور پرند پاورپوینت بررسی و تحلیل لابی هتل