👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت تفهیم اتهام چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت تفهیم اتهام چیست

پاورپوینت تفهیم اتهام چیست شامل 24 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان حقوق کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

24

حجم

4097/551 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت تفهیم اتهام چیست

پاورپوینت تفهیم اتهام چیست شامل 24 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان حقوق و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

طبق حقوق بشر و قانون اساسی افراد در جامعه آزاد هستند و نمی توان آنها را بابت اعمالی که طبق قانون جرم نیست مواخذه کرد .  بدون سند و مدرک نمی توان افراد را مجرم یا متهم دانست و آزادی و امنیت آنها را خدشه دارد کرد . حتی در مواردی که جرم رخ داده است اگر دلیل محکمه پسندی برای اثبات مجرمیت متهم نباشد ، مجازاتی برای او تعیین نخواهد شد . این همان چیزی است که به آن اصل برائت می گویند . حال اگر بتوان دلیل و مدرکی پیدا کرد که به استناد آن بتوان متهم جرم را مشخص کرد ، باید این اتهام به او تفهیم شود . از این رو در این مبحث به بررسی معنی تفهیم اتهام ، زمان تفهیم اتهام ، تفهیم اتهام و تخفیف در مجازات می پردازیم .

  و ...

فهرست مطالب

مقدمه

معنی تفهیم اتهام

زمان تفهیم اتهام

حق سکوت متهم و تفهیم اتهام

حق بر عدم درج تصویر

حق داشتن وکیل

حق تفهیم اتهام و مواظبت در اظهارات

پایان

عنوان : تفهیم اتهام چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 24

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

ادبیات نظری و پیشینه تجربی اختلالات رفتاری پرسشنامه استاندارد نگرش های فرهنگی مبانی تئوریک و نظری سیر تحولات مقررات کیفری شکلی ایران از مشروطیت تاکنون تاثیر آی تی بر شکل گیری سازمان های اطلاعاتی و تاثیر متقابل آن با توسعه دانایی محور پایان نامه مهندسی عمران با عنوان معرفی جامع و کامل روش تراکم دینامیکی و مقایسه آن باروش پیش بارگذاری در بهسازی خاک