👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه سعدی شیرازی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه سعدی شیرازی

پاورپوینت زندگینامه سعدی شیرازی شامل 24 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان علوم انسانی کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

24

حجم

4416/370 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه سعدی شیرازی

پاورپوینت زندگینامه سعدی شیرازی شامل 24 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان علوم انسانی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

سعدی شیرازی به حق یکی از چهار ستون استوار ادب فارسی است. اول اردیبهشت ماه مصادف با زادروز «شیخ مصلح‌الدین مشرف بن عبدالله» مشهور به «سعدی شیرازی» به عنوان «روز بزرگداشت سعدی» نام‌گذاری شده‌.

بدون شک پس از فردوسی، سعدی بزرگ‌ترین و تاثیرگذارترین شاعر پارسی است که پس از هفت قرن، نه تنها از تاثیر کلام او اندکی کاسته نشده، بلکه مرزهای جغرافیایی را در‌نوردیده و بر ادبیات و اخلاق سایر ملل نیز تاثیر بسزایی گذاشته است.

 سعدی کیست؟

از شرح دقیق زندگی او اطلاعات چندانی در دسترس نیست، از سخن خود او در «گلستان» برمی‌آید که در حدود سال 606 هجری قمری چشم به جهان گشوده است. آن‌چه که مسلم است این است که خانواده‌ی وی خانواده‌ای مذهبی و اهل دین و دانش بوده‌اند، چنان‌که خود می‌گوید:

همه قبیله‌ی من عالمان دین بودند / مرا معلم عشق تو شاعری آموخت

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

سعدی کیست؟

کودکی

بازگشت به شیراز

آثار سعدی شیرازی

قصاید

تاثیر کلام سعدی بر غرب

پایان

عنوان :  زندگینامه سعدی شیرازی

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 24

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری و پیشینه تحقیق ناتوانی هیجانی 33 صفحه فصل دوم پایان نامه و پیشینه نظری خود شکوفایی دفترچه محاسبات سوله با جرثقیل 5 تنی آمار جمعیت كل كشور در سالهای 1381 و 1382 پاورپوینت آشنایی با ترانسفورماتورها