👈 فروشگاه فایل 👉

خلاصه کتاب شیعه در اسلام

ارتباط با ما

... دانلود ...

خلاصه کتاب شیعه در اسلام

هدف از نگارش این کتاب معرفی تشیع به اهالی مغرب زمین است.گرچه در طی قرن گذشته دانشمندان مغرب زمین مطالعات زیادی درباره جوانب مختلف اسلام و تمدن اسلامی انجام داده اند، لیکن اکثر این آثار با نهایت تعصب و غرض ورزی انجام گرفته و کوشش در تحریف اسلام در آنها دیده می شود.تقریباً تمام منابع اروپائیان در تحقیقاتی که درباره اسلام انجام می گیرد از منابع اهل تسنن است.

مشخصات فایل

تعداد صفحات

76

حجم

588/708 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

درس تاریخ تحلیلی صدر اسلام

معرفی کتاب

شیعه در اسلام

اثر استاد مرحوم

 علامه سید محمد حسین طباطبائی

  علامه طباطبائی در این قسمت ابتدا تعریف جامعی از دین ارائه می نماید. به اعتقاد وی اعمالی که انسان در مسیر زندگی انجام می دهد تحت نظامی است که از آن تخطی نمی کند و به دنبال رسیدن به زندگی سعادتمندانه است و از اینجاست که انسان پیوسته اعمال خود را به مقررات و قوانینی که به دلخواه خود وضع کرده و یا به گفته دیگران پذیرفته تطبیق می نماید. قوانین و مقررات نامبرده که در زندگی انسان حکومت می کند به یک اعتقاد اساسی استوار است و آن تصوری است که انسان از جهان هستی دارد.

فهرست مطالب

معرفی اجمالی نویسنده

هدف از نگارش کتاب

طرح نگارش کتاب

ویژگی های کتاب

ساختارو تقسیم بندی کلی کتاب

خلاصه کتاب - مقدمه

خلاصه کتاب – بخش اول

—بخش اول : کیفیت پیدایش و نشو نمای شیعه

خلاصه کتاب – بخش دوم

معنی تفکر مذهبی

خلاصه کتاب – بخش سوم

—اعتقادات اسلامی از نظر شیعه دوازده امامی

خلاصه کتاب – خاتمه

👇محصولات تصادفی👇

پیشینه نظری و فصل دوم پایان نامه دست برتری پاورپوینت یادگیری در نتیجه تحول و بررسی استراتژی شرکت ایسر در این زمینه دانلود پرسشنامه هوش سازمانی آلبرخت با روایی و پایایی پاورپوینت مدیریت مالی بین المللی پایان نامه كارشناسی ارشد رشته مدیریت آموزشی با عنوان نقش مدیریت بحران بر تصمیم گیری مدیران مدارس متوسطه منطقه 5 آموزش و پرورش شهر تهران