👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت پایه استاندارد طلا

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت پایه استاندارد طلا

پاورپوینت پایه استاندارد طلا شامل 20 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

20

حجم

4269/721 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت پایه استاندارد طلا

پاورپوینت پایه استاندارد طلا شامل 20 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

پایه استاندارد طلا یک نظام پولی است که در آن بانک مرکزی هر کشور موظف به تحویل طلا در برابر پول منتشره کشور می‌باشد. لذا هر فردی می‌تواند با تحویل اسکناس رایج بانک مرکزی، به نرخ ثابت و معینی طلا دریافت کند.

همه وسائل پرداخت جهانی مثل اسکناس و چک در واقع بیانگر نمایندگی از طلا بودند. البته طلا پشتوانه همه پولهای در گردش نبود؛ فقط درصدی از اسکناسهای منتشره معادل طلا داشتند.

در سیر تحول تاریخی دو نوع نظام پایه طلا وجود داشته است:

الف) نظام پایه‌ی سکه طلا(Gold Coin Standard)؛ که در آن قانوناً سکه‌های طلا، رواج داشته و اسکناس نماینده‌ای از این سکه‌ها بود.

ب) نظام شمش طلا(Gold Bullion Standard)؛ که در آن برابری تمام سکه‌ها با طلا حفظ می‌شود(در آلیاژ سکه‌های طلا مداخله و تصرف نمی‌شود).

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

تاریخچه

شرایط عملکرد صحیح نظام پایه‌ی طلا

نحوه فعالیت نظام پایه‌ی استاندارد طلا

معایب نظام پایه‌ استاندارد طلا

پایان

عنوان :  پایه استاندارد طلا

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 20

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل بتن شفاف پایان نامه خدمات فناوری اطلاعات برای معلولین بررسی جامع و کامل نویز در قطعات الکتریکی پاورپوینت تحلیل طراحی بیمارستان بومی به سبک مدرن در افغانستان پاورپوینت موانع توسعه در کشورهای در حال توسعه