👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت رجعت در آیات و روایات

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت رجعت در آیات و روایات

پاورپوینت رجعت در آیات و روایات شامل 37 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

37

حجم

4614/443 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت رجعت در آیات و روایات

پاورپوینت رجعت در آیات و روایات شامل 37 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

در همه ادیان به ظهور مصلح جهانى بشارت داده شده  است و این مصلح جهانى است که وارث همه علوم و معجزات انبیاء گذشته مى  باشد و عدل و داد را برقرار می  نماید و زمین را از لوث ستمکاران و خیانتکاران پاک مى  کند. امام زمان  (عج) که همان مصلح موعود است همه معجزات پیامبران را خواهد داشت؛ بنابراین زنده شدن مردگان نیز از معجزات زمان ظهور آن حضرت خواهد بود. با در نظر گرفتن این امور و اثبات آن در این مبحث نظر منکرین رجعت (اهل سنت) باطل خواهد شد.

   و ...

فهرست مطالب

مقدمه

معنی رجعت

رجعت در باور شیعه

فلسفه وقوع رجعت

خاص بودن رجعت

تکرار رجعت

ادله رجعت

پایان

عنوان : رجعت در آیات و روایات

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 37

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

حل تمرین های درس بهره برداری از سیستم های قدرت دکتر سیاهکلی پروپوزال شناسایی و اولویت بندی عوامل موثر بر استقرار موفق مدیریت دانش در سازمان بررسی جرم قتل در حقوق کیفری ایران جرایم قابل استرداد پاورپوینت شرایط حضانت کودکان بی سرپرست چیست