👈 فروشگاه فایل 👉

طراحی و مونتاژ Radial Engine Assembly در نرم افزار کتیا

ارتباط با ما

... دانلود ...

طراحی و مونتاژ Radial Engine Assembly در نرم افزار کتیا

طراحی و مونتاژ Radial Engine Assembly در نرم افزارکتیادر قالب برنامه CATIA – شامل 14 فایل

مشخصات فایل

تعداد صفحات

14

حجم

581/360 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

Catpart

توضیحات کامل

طراحی و مونتاژ Radial Engine Assembly در نرم افزار کتیا

در قالب برنامه CATIA – شامل 14 فایل

توضیحات:

کتیا یک نرم‌افزار طراحی به کمک رایانه، مهندسی به کمک رایانه و ساخت به کمک رایانه است که توسط شرکت داسو سیستمز تولید شده‌ است. شرکت آی بی ام نیز در امور بازاریابی و فروش این نرم‌افزار با داسو سیستمز همکاری دارد. رقبای اصلی نرم افزار کتیا در بازار پرو انجینیر و یونیگرافیکس می باشد.

پس از خرید این نرم افزار توسط ایران خودرو و سایپا، استفاده از این نرم‌افزار در ایران رایج شد. امروزه از این نرم افزار در ایران بیشتر جهت طراحی قطعات مختلف، نقشه کشی، مهندسی معکوس، طراحی قالب و ماشینکاری استفاده می‌گردد. در صورتی هدف سازندگان اصلی این نرم افزار تحت پوشش قرار دادن هر فعالیتی مهندسی به کمک نرم افزار می‌باشد، به نحوی که می‌توان نام این نرم افزار در اغلب بزرگترین پروژه‌های صنعتی جهان دبد.

می‌توان قوی ترین نرم افزار در زمینه CAD و CAM دانست و در زمینه CAE این نرم افزار با نرم افزار مکمل خود نرم افزار آباکوس ABAQUS کامل می‌گردد. به نحوی حل پیچیده ترین پروژه‌های آنالیزی جهان نیز در این نرم افزار انجام پذیر می‌باشد.

از توانایی‌های جالب دیگر آن در قسمت قطعات مکانیکی، با تولید G-code می‌توان به دستگاه‌های تراشکاری cnc متصل تا قطعه ساخته شود. مدل سازی قطعات ساده تا پیچیده از ماوس گرفته تا بدنه خودرو و هواپیما و همچنین شرکت‌های هواپیماسازی همچون بوئینگ و شرکت‌های خودروسازی همچون فورد و نیسان نیز از نرم افزار کتیا به طور گسترده‌ای استفاده می‌کنند.

در این فایل به طراحی و مونتاژ تک تک قطعات Radial Engine Assembly پرداخته ایم .

👇محصولات تصادفی👇

چارچوب نظری و پیشینه پژوهش خشنودی شغلی پاورپوینت بازاریابی عصبی و بازاریابی ویروسی ترجمه فارسی فصل 2، 3 و 4 کتاب استنباط آماری کاسلا برگر تمرینات ایروبیک مبانی نظری و پیشینه تحقیق قتل و انواع آن