👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت حسابداری و فرآیند سیاسی

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت حسابداری و فرآیند سیاسی

دانلود پاورپوینت با موضوع حسابداری و فرآیند سیاسی، در قالب ppt و در 37 اسلاید، قابل ویرایش، شامل چکیده، ماهیت فرآیند سیاسی، نظریه های قاعده گذاری در فرآیند سیاسی، تئوري منافع عمومي، تئوري گروه ذينفعان، عوامل تاثیرگذار بر موفقیت در فرآیند سیاسی، هزینه‌های اطلاعات، منافع متباین و متکثر، هزینه‌های سازمان،

مشخصات فایل

تعداد صفحات

37

حجم

1483/415 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

ppt

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت با موضوع حسابداری و فرآیند سیاسی، در قالب ppt و در 37 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

چکیده

ماهیت فرآیند سیاسی

نظریه های قاعده گذاری در فرآیند سیاسی

تئوري منافع عمومي (The Public Interest Theory)

تئوري گروه ذينفعان(The Interst Group Theory)

عوامل تاثیرگذار بر موفقیت در فرآیند سیاسی

هزینه‌های اطلاعات

منافع متباین و متکثر

هزینه‌های سازمان

سیاستمداران و دیوان‌سالاران در فرآیند سیاسی

مقایسه فرآیند‌های سیاسی و بازار

تاثیر فرآیند‌های سیاسی بر روش‌های حسابداری

آثار واریانس روش‌ها

فرضیه اندازه

اثر تغییر در روش حسابداری بر قیمت سهام – تغییر داوطلبانه

اثر تغییر در روش حسابداری بر قیمت سهام – تغییرالزامی

قسمتی از متن:

تئوري گروه ذينفعان،  ديدگاهي را دنبال مي کند که در آن يک صنعت با حضور گروه هاي ذينفع در حال انجام فعاليت است. اين گروههاي مختلف با دولت در خصوص حدود و نوع قانون لابي مي کنند .

براي نمونه،  صنعت ممکن است تقاضاي وضع قانون جهت حمايت خود در مقابل قيمت هاي رقابتي شرکت هاي خارجي يا در مقابل عملکرد شرکتها وتخلفات آن در داخل داشته باشند . ودر مقابل مشتريان ومصرف کنندگان نيز گروههايي را براي افزايش کيفيت واستاندارد هاي توليد محصول شکل دهند . البته ماهيت ومحدوده قوانيني که آنها تقاضا خواهند کرد مختلف خواهد بود .

در واقع تئوري گروه ذينفعان،  قانونگذاري را به عنوان کالايي که براي آن عرضه وتقاضا وجود دارد فرض مي کند . اين کالا به آن ذينفعاني اختصاص خواهد يافت که از نظر سياسي موثرتر بتوانند دولت را جهت اعطاي خواسته هايشان متقاعد کنند.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " حسابداری و فرآیند سیاسی " می باشد که در حجم 37 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند توسط دانشجویان رشته حسابداری به عنوان ارائه کلاسی درس تئوری های حسابداری مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت نظام مشاركت و حلقه هاي كنترل كيفيت QCC وصول مطالبات معوق بانکی در کشورهای اسلامی پاورپوینت نماز نافله چیست پاورپوینت سیاست های پولی و مالی پاورپوینت حق داشتن وکیل در قوانین ایران و بین‌الملل به چه معناست