👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت مدیریت اجرایی MBA چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت مدیریت اجرایی MBA چیست

پاورپوینت مدیریت اجرایی MBA چیست شامل 36 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

36

حجم

4345/468 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت مدیریت اجرایی MBA چیست

پاورپوینت مدیریت اجرایی MBA چیست شامل 36 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

به طور کلی مدیریت اجرایی mba یا تیم مدیریتی ، یک تیم از افراد که در بالاترین سطح مدیریت یک سازمان است.  گاهی اوقات یک شرکت یا سازمان وظایف روزمره مدیریت دارند و دارای قدرت اجرایی خاص هستند که به آن ها و با اختیارات هیئت مدیره و یا سهامداران اعطا می شود.  به طور کلی ، بالاترین سطح مسئولیت ها مخصوص به هیئت مدیره و کسانی که مالک شرکت ها (سهامداران) هستند وجود دارد. آنها بر مدیریت اجرایی تمرکز دارند و نه در فعالیت روزمره کسب و کار . مدیران اجرایی مانند افسر اصلی مالی و افسر ارشد استراتژی می باشند. گاهی وقت ها مدیران ارشد در داخل شرکت ها به عنوان مدیر اجرایی، مدیران مالی وظایف سنگینی دارند که نیازمند آموزش دوره های مدیریت اجرایی می باشند که مرکز آموزش مجازی پارس موفق به ارایه این دوره آموزش مدیریت اجرایی شده است. مدیر تیم مستقیما مسئول مدیریت عملیات روزانه یک شرکت است.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

آشنایی با رشته مدیریت MBA

تاریخچه مدیریت MBA

سابقه مدیریت MBA در ایران

تعریف مدیریت MBA

هدف گرايش MBA

معرفی گرایشهای تخصصی مدیریت MBA

زمینه های فعالیت فارغ التحصیلان مدیریت MBA

ضرورت و اهميت

پایان

عنوان :  مدیریت اجرایی MBA چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 36

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

امکان سنجی استقرار مدیریت دانش با رویکرد سازمان بهره وری آسیایی APO تحلیل و زبان شناسی جملات با مدل هلیدی مقاله رشته معماری و جغرافیا با عنوان روستای قوهه تعیین اثر بخشی روان درمانی گروهی به روش شناختی-رفتاری بر کیفیت زندگی و شادکامی بیماران سوختگی پاورپوینت بررسی نیروگاه و سلول‌های خورشیدی